TECHNOLOG - PLANISTA
(NR 2540)

TECHNOLOG - PLANISTA (NR 2540)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 500 PLN

Opis

Zakres obowiązków:
Ogólny zakres obowiązków:
- opracowywanie planów produkcyjnych, kalkulacji i ich nadzorowanie;
- nadzór nad poprawnością i kompletnością realizacji zlecenia produkcyjnego;
- doskonalenie procesów produkcyjnych,
- inicjowanie i podejmowania działań zmierzających do minimalizacji i optymalizacji kosztów produkcyjnych;
- podejmowanie działań zmierzających w kierunku wzrostu jakości produkowanych towarów;
- dbałość o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących w firmie systemów bezpieczeństwa, jakości i higieny;
- współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym, jakościowym i realizacji produkcji,
- dbanie o dobry wizerunek pracodawcy i reprezentowanie go na zewnątrz,
- analiza dokumentacji technicznej pod kątem wymogów technicznych, jakościowych oraz potrzeb kadrowych i materiałowych,
- monitorowanie terminowych realizacji zleceń,
- identyfikacja i komunikacja działań mających na celu udoskonalenie istniejących procesów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- praca w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- przyjazna atmosfera pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Łąkowa 79, 85-463 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Pracodawca: ZUTEH RAIL SPÓŁKA AKCYJNA
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • czytanie rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne, - obsługa komputera wraz z bardzo dobrą znajomością pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość obsługi programów typu CYPNEST i INVENTOR, - znajomość rysunku technicznego, - mile widziana znajomość zagadnień związanych z cięciem i gięciem blach, - samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu, - rozwiązywanie problemów i dbałość o szczegóły, - umiejętność planowania, prowadzenia wielu zadań i efektywnego zarządzania czasem, - właściwe monitorowanie i kontrola zasobów w celu osiągnięcia codziennych celów produkcji.

Nr telefonu:
532-758-370

[email protected]

CV należy przesłać pocztą na adres: ZUTEH RAIL S.A ul. Łąkowa 79 85-463 Bydgoszcz lub na adres e-mail: [email protected] lub kontakt tel. 532-758-370

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

Wynagrodzenie:
od 5 500 PLN
wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
CBOP
Dodano: 10.10.2024, 02:11
ID ogłoszenia: 18704