TERAPEUTA

TERAPEUTA

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 2 400 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0629

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 400 PLN
+ dodatek motywacyjny

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji indywidualnej i zbiorczej obowiązującej w placówce, prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych zgodnie z rocznym i tygodniowym planem pracy, prowadzenie zajęć terapii ruchem, w tym zajęcia sportowo- rekreacyjne, opracowywanie planów terapeutycznych w uzgodnieniu z zespołem wspierająco- aktywizującym, dokonywanie okresowych ocen postępów uczestników w zakresie umiejętności życia codziennego, funkcjonowania społecznego i interpersonalnego oraz spędzania czasu wolnego, wykorzystywanie oraz stosowanie w pracy różnych metod i form terapii, motywowanie uczestników do aktywności w zajęciach terapeutycznych, utrzymania higieny osobistej i utrzymania porządku na terenie placówki, prowadzenie działań zmierzających do integracji społecznej osób z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnych intelektualnie, organizowanie w ramach terapii imprez integracyjnych, zawodów sportowych oraz przygotowanie uczestników na zawody, konkursy i przeglądy, dbanie o dobrą kondycję psychiczną, bezpieczeństwo i prawidłowe stosunki międzyludzkie wszystkich uczestników. Istnieje możliwość umowy na czas nieokreślony. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.

Miejsce pracy:
KOLEJOWA 2, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Pracodawca:
Środowiskowy Dom Samopomocy w Kolbuszowej

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wymagane co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe, polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wymagane uprawnienia do prowadzenia terapii ruchem. Pożądane kierunki wykształcenia: fizjoterapia, wychowanie fizyczne, instruktor sportu.

Inne wymagania:
Wymagane co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe, polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wymagane uprawnienia do prowadzenia terapii ruchem. Pożądane kierunki wykształcenia: fizjoterapia, wychowanie fizyczne, instruktor sportu.

Osoba do kontaktu:
Elżbieta Wołosz

Nr telefonu:
603558685

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny należy złożyć w siedzibie pracodawcy

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Dodano: 16.10.2024, 18:27
ID ogłoszenia: 33626