To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Skawina
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane

Opis

Numer: StPr/2024-09-10/2300

Zakres obowiązków:
1. Świadczenie usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych, aktywizująco-usprawniających i wspomagających na rzecz podopiecznych.
2. Organizowanie terapii zajęciowej grupowej i indywidualnej dla podopiecznych.
3. udział w tworzeniu i realizacji programów mającycyh na cele usprawnienie podopiecznych;
4. prowadzenie zajęć terapeutycznych z wykorzystaniem różnych form i metod pracy w dostosowaniu do indywidualnych podtrzeb podopiecznych;
5. współpraca ze specjalistami świadczącymi usługi na rzecz osób starszych
6. udzielanie wsparcia emocjonalnego osobom starszym i członkom ich rodzin;
7. nawiązywanie kontaktu, diagnozowanie potrzeb i problemów oraz wsparcie i pomoc w czynnościach związanych z opiką i w czynnościach dnia codziennego podopiecznych;
8. kształtowanie pożądanych zachowań i postaw podopiecznych;
9. prowadzenie dokumentacji podopiecznych oraz dokonywanie okresowej oceny efektów terapii.

Miejsce pracy: Rynek 24, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Pracodawca: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie: - tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie terapeuty zajęciowego. Umiejętności: - zdolności organizacyjne i komunikacyjne, - zaangażowanie, - dobra organizacja pracy i kreatywność. Uprawnienia: - do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego. Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Inne wymagania:
Wykształcenie: - tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie terapeuty zajęciowego. Umiejętności: - zdolności organizacyjne i komunikacyjne, - zaangażowanie, - dobra organizacja pracy i kreatywność. Uprawnienia: - do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego. Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Osoba do kontaktu:
Anna Miroń

Nr telefonu:
795040674

[email protected]

CV *skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego

Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - strona internetowa: www.mgops.skawina.net, Termin: www.mgops.skawina.net

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 700 do 5 000 PLN
Miejsce wykonywania pracy: Placówka Dziennej Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w formie dla Osób Niesamodzielnych, 32-050 Skawina, Rynek 24

Źródło: CBOP

Dodano: 13.10.2024, 01:47
ID ogłoszenia: 25692