TERAPEUTA ZAJĘCIOWY / ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ / OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (1/2 ETATU)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 2 150 PLN

Opis

Numer: StPr/24/2472

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 2 150 PLN
Wynagrodzenie: od 2150 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).

Zakres obowiązków:
- Praca z osobami upośledzonymi umysłowo.
- Miejsce pracy: Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2, ul. Gliwicka 74 A, 40-854 Katowice
- Godziny pracy: 10:00-14:00.

Miejsce pracy:
Gliwicka 74 A, 40-854 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE POMOCY RODZINOM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ IM SAMYM "CONVIVERE"

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe
  • Komunikatywność, Kreatywność
  • Wymagane wykształcenie średnie kierunkowe: Terapeuta zajęciowy lub Asystent osoby niepełnosprawnej lub Opiekun osoby niepełnosprawnej. Wymagane min. 3 miesiące /WARUNEK KONIECZNY/ doświadczenia w pracy z osobami z upośledzeniem umysłowym.

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie średnie kierunkowe: Terapeuta zajęciowy lub Asystent osoby niepełnosprawnej lub Opiekun osoby niepełnosprawnej. Wymagane min. 3 miesiące /WARUNEK KONIECZNY/ doświadczenia w pracy z osobami z upośledzeniem umysłowym.

Osoba do kontaktu:
RAFAŁ CZARNIK

[email protected]

CV - Kontakt OSOBISTY (od poniedziałku do piątku: 9:00-15:00) (ul. Gliwicka 74 A, 40-854 Katowice) lub e-mailowy: [email protected]

Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: Kontakt OSOBISTY (od poniedziałku do piątku: 9:00-15:00) (ul. Gliwicka 74 A, 40-854 Katowice) lub e-mailowy: [email protected], Godziny : od poniedziałku do piątku: 9:00-15:00
Dodano: 16.10.2024, 21:20
ID ogłoszenia: 36985