TERAPEUTA ZAJĘCIOWY- W PRACOWNI MUZYKOTERAPII

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie wymagane
Wynagrodzenie
od 5 180 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0477

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 180 PLN

Zakres obowiązków:
Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć w pracowni muzykoterapii dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej przy DPS w Gnojnie, motywowanie i tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi uczestników.

Miejsce pracy:
28-114 Gnojno 118, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: terapia zajęciowa
  • komunikatywność, umiejętność gry na instrumentach muzycznych
  • Wymagane wykształcenie minimum średnie jako terapeuta zajęciowy LUB inne wyższe w zakresie terapii zajęciowej. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Konieczna umiejętność gry na instrumentach muzycznych (np. gitara, instrunenty klawiszowe)

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie minimum średnie jako terapeuta zajęciowy LUB inne wyższe w zakresie terapii zajęciowej. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Konieczna umiejętność gry na instrumentach muzycznych (np. gitara, instrunenty klawiszowe)

Osoba do kontaktu:
Martyna Rajch-Mazur

Nr telefonu:
41 353-20-42

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Własnoręcznie podpisane CV i list motywacyjny

Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Dodano: 16.10.2024, 22:40
ID ogłoszenia: 38725