WSPARCIE PRODUKCJI I MAGAZYNU (MYCIE I DEZYNFEKCJA)

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na okres próbny
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 4 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/0809

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie odpowiedniego stanu czystości mytych elementów, obszarów na liniach produkcyjnych
• Sumienne i dokładne sprzątanie przydzielonych obszarów, pomieszczeń, maszyn, sprzętu pomocniczego oraz innych wyznaczonych elementów
• Mycie, pianowanie, płukanie i dezynfekcja mytych elementów zgodnie z obowiązującymi planami mycia i dezynfekcji
• Utrzymywanie odpowiednich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w trakcie prac związanych z myciem i dezynfekcją
• Praca zgodnie z wytycznymi wdrożonych systemów jakości podczas czynności mycia i dezynfekcji
• Staranne i oszczędne obchodzenie się z materiałami i urządzeniami w trakcie prac związanych z myciem i dezynfekcją

Miejsce pracy: Bydgoska 22, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
Pracodawca: Eisberg Sp. z o.o.
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności manualne, Umiejętności koncentracji
  • - zrozumienie podstawowych aspektów wpływających na bezpieczeństwo produkowanej żywności - wymagana znajomość j. polskiego dla kandydatów z Ukrainy: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Inne wymagania:
- zrozumienie podstawowych aspektów wpływających na bezpieczeństwo produkowanej żywności - wymagana znajomość j. polskiego dla kandydatów z Ukrainy: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Osoba do kontaktu:
Joanna Marysiewicz

[email protected]

W celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną (również ze skierowaniem) proszę wysyłać CV na adres e-mail: [email protected] W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Preferowane formy kontaktu: e-mail

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 4 300 PLN
. [Godziny pracy] : 22:00 - 6:00 [Inne informacje niezbędne ze względu na charakter wykonywanej pracy] : praca w temp. 4-8 st. C, praca z środkami chemicznymi i dezynfekcyjnymi

Źródło: CBOP

Dodano: 10.10.2024, 17:10
ID ogłoszenia: 20568