WYCHOWAWCA (PRAGA PÓŁNOC) K/M

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Tryb pracy
Stacjonarna
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 5 052 PLN

Opis

Numer: StPr/24/12099

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 5 052 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo wysługa lat+dodatek motywacyjnyZakres obowiązków:
1) Zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych powierzonych przez Koordynatora;
2) Organizacja pracy z powierzoną grupą dzieci, realizowanie zadań wynikających indywidualnego planu pracy;
3) Organizowanie zajęć i aktywności stosownie do możliwości dziecka;
4) Pozostawanie w stałym kontakcie z rodziną dziecka;
5) Współpraca z instytucjami

Miejsce pracy: Jagiellońska 47c/28, 03-301 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Pracodawca: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH NR 3
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • zawód: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
  • Wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, praca socjalna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do zaw. nauczyciela. Miejsce pracy: ul. Jagiellońska 47c m. 28, 03-301 Warszawa Godziny pracy: 08.00-08.00. Do wynagrodzenia dodatkowo wysługa lat+dodatek motywacyjny. Równoważny system pracy. Zgłoszenia: tel.: 22 849 60 13, [email protected].

Inne wymagania:
Wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, praca socjalna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do zaw. nauczyciela. Miejsce pracy: ul. Jagiellońska 47c m. 28, 03-301 Warszawa Godziny pracy: 08.00-08.00. Do wynagrodzenia dodatkowo wysługa lat+dodatek motywacyjny. Równoważny system pracy. Zgłoszenia: tel.: 22 849 60 13, [email protected].

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Szymańska

Nr telefonu:
22 849 60 13

[email protected]

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnienieniu z pracodawcą

Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

Źródło: CBOP

Dodano: 14.10.2024, 14:51
ID ogłoszenia: 26440