ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 3 300 PLN

Opis

Numer: StPr/24/1707

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 3 300 PLN
+ dodatek funkcyjny + dodatek stażowy

Zakres obowiązków:
- prowadzenie rachunkowości jednostki i płac
- obsługa komputera i programów Excel, Finanse Vulcan
- obsługa Systemu Informacji Oswiatowej
- prowadzenie rachunkowości jednostki
- prowadzenie ewidencji kont pozabilansowych
- zgodność operacji gospodarczych i finansowych z zatwierdzonym planem finansowym
- sporządzanie sprawozdań dot. wykonania wydatków oraz dochodów
- sporządzanie bilansu placówki
- sporządzanie planu finansowego dochodów jednostki i wydzielonych
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- kompletne i rzetelne prowadzenie dokumentów dot. operacji gospodarczych i finansowych
- sporządzanie sprawozdań do GUS, środki trwałe
- księgowa obsługa ZFŚS
- prowadzenie analityki do kont rozrachunkowych zgodnie z planem kont
- sporządzanie deklaracji podatkowej JPK_V7M
- prowadzenie rejestru zobowiązań wobec dostawców
- prowadzenie rejestru dochodów budżetowych
- dokonywanie wstępnej kontroli
- wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi
- spowodowanie terminowego przeprowadzenia inwentaryzacji oraz jej uzgodnienia
- przestrzeganie dyscypliny pracy oraz ustawy o ochronie danych osobowych i Polityki Bezpieczeństwa

Miejsce pracy:
Łąkowa 36, 84-240 Reda, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Pracodawca:
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W REDZIE

Liczba godzin pracy w tygodniu:
20

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • - wykształcenie wyższe lub podyplomowe ekonomiczne - staż pracy 3 lata - obywatelstwo polskie, niekaralność - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku - znajomość przepisów dot. gospodarowania mieniem jednostki - umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych - znajomość płac i pracy na programie Vulcan - odpowiedzialność, systematyczność, terminowość i dokładność w pracy

Inne wymagania:
- wykształcenie wyższe lub podyplomowe ekonomiczne - staż pracy 3 lata - obywatelstwo polskie, niekaralność - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku - znajomość przepisów dot. gospodarowania mieniem jednostki - umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych - znajomość płac i pracy na programie Vulcan - odpowiedzialność, systematyczność, terminowość i dokładność w pracy

[email protected]

Wymagane dokumenty:
CV

Preferowane formy kontaktu: e-mail
Dodano: 16.10.2024, 19:41
ID ogłoszenia: 35076