ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony
Doświadczenie
Doświadczenie niewymagane
Wynagrodzenie
od 6 200 PLN

Opis

Numer:
StPr/24/1438

Rodzaj umowy:

Wynagrodzenie:
od 6 200 PLN
Miejsce pracy: Lidl na ul. Składowej lub Pułaskiego Pracodawca Oferuje: Umowę o pracę na min. 12 miesięcy i gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego karta MultiSport bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych Wdrożenie pod opieką Mentora Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołem sprzedażowym
- Delegowanie zadań i motywowanie pracowników
- Zarządzanie gospodarką towarową
- Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
- Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
- Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Miejsce pracy:
Kazimierza Pułaskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Pracodawca:
LIDL Sp. z o. o. S.k.

Liczba godzin pracy w tygodniu:
40

Typ propozycji:
praca w wolne dni

Wymagania konieczne:
  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji Dobra organizacja pracy Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne Mile widziane średnie wykształcenie.

Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji Dobra organizacja pracy Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne Mile widziane średnie wykształcenie.

Wymagane dokumenty:
Aplikowanie przez https://kariera.lidl.pl/

Preferowane formy kontaktu: inny - Aplikowanie przez https://kariera.lidl.pl/
Dodano: 17.10.2024, 08:22
ID ogłoszenia: 39736