ZLECENIE NA MIESIĄC DO SAMOTNEJ SENIORKI

Dolce Vita

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Wynagrodzenie: 1800
Miejscowość: Stephanskirchen
Termin: 15.07.2024

form.png

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka ma 89 lat, 160cm wzrostu i waży 46kg, ma 2 stopień pielęgnacyjny. Jest osobą częściowo mobilna i porusza się za pomocą rollatora. Choruje na osteoporozę i jest osłabiona starczo. Mieszka sama.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pielęgnacja, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:
Seniorka mieszka sama, w mieszkaniu z dużym ogrodem w którym chętnie spędza czas.

OFERUJEMY:
stabilne warunki pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
system premiowy,
tylko sprawdzone oferty pracy.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

Dodano: 18.06.2024, 10:39
ID ogłoszenia: 10149