Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do samotnego seniora / dla OPIEKUNKI / 1750 €

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Zlecenie do seniora / dla OPIEKUNKI / 1750 €

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: Laichingen
Termin: 13.06.2024
Znajomość języka: komunikatywna

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczny ma 91 lata, 170 cm, 70 kg. Cierpi głównie na zniedołężnienie oraz demencję. Jest po operacji serca. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zachowana. Mowa, słuch i wzrok funkcjonują u niego dobrze.
Pan porusza się głównie samodzielnie, czasem używa tez laski. Na miejscu dostępny jest również rolator. Podopieczny mieszka sam, w domu jednorodzinnym, w małym mieście. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój, z osobną łazienką oraz dostępem do internetu.

Zadania opiekunki

Opiekunka pomaga przy ubieraniu/rozbieraniu, podczas kąpieli oraz korzystania z toalety. Senior nosi również od jakiegoś czasu pampersy asekuracyjnie. Nie ma żadnej diety. Ma duży apetyt, je wszystko. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. pranie, gotowanie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 29.05.2024, 12:05
ID ogłoszenia: 9234