Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do samotnego seniora z okolic Dortmund /prywatna łazienka / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 58730 Fröndenberg
Termin: 23.07.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Do opieki jest senior, który ma 89 lat, mierzy 168 cm wzrostu, waży 70 kg. Porusza się przy pomocy rolatora. Choruje na artrozę, astmę, ma również problemy z płucami (COPD). Komunikacja z seniorem jest zachowana (mowa, słuch, wzrok są na dobrym poziomie). Orientacja czasowo-przestrzenna jest również zachowana.

Zadania opiekunki

Senior potrzebuje pomocy w myciu, przy ubieraniu/rozbieraniu, zmianie pieluch, należy dbać również o higienę ciała. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 15.07.2024, 12:00
ID ogłoszenia: 11383