Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do samotnej i towarzyskiej seniorki /dla OPIEKUNKI / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 72119 Ammerbuch
Termin: 02.08.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Pani Helena ma 89 lat, mierzy 165 cm wzrostu, waży 61 kg. Pani ma problemy z sercem, nadciśnienie, miewa zawroty głowy, niedawno przeszła zabieg na serce, przez co bywa często osłabiona, choruje również na cukrzyce. Nie ma problemów z mową, ze względu na wiek słuch jest osłabiony, wzrok w normie, Pani nosi okulary. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora. Samodzielnie korzysta z toalety, nie ma problemów z inkontynencją. Dość samodzielna jak na swój wiek. Podopieczna lubi towarzystwo i pogawędki przy kawie na różne tematy.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu / rozbieraniu się oraz utrzymaniu higieny ciała, jednak w tych czynnościach Pani stara się być samodzielna, warto dopytać o pomoc. Należy również zająć się gospodarstwem domowym, czyli pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 26.07.2024, 11:49
ID ogłoszenia: 11994