Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do samotnej seniorki /konieczne prawo jazdy / 1750 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka
Znajomość języka
podstawowy język

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1750
Miejscowość: 95703 Plößberg
Termin: 31.10.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Seniorka ma 84 lata, mierzy około 165 cm wzrostu i waży 70 kg. Cierpi na typowe dla swojego wieku zniedołężnienie starcze, nadciśnienie, w przeszłości przeszła wylew. Pani jest częściowo inkontynentna (moczowo). Pani porusza się samodzielnie. Chodzi o lasce albo za pomocą chodzika. Komunikacja jest zachowana, seniorka używa aparat słuchowy. W domu znajduje się rolator, wózek inwalidzki, podnośnik do wanny, krzesło toaletowe, podwyższenie toaletowe.

Zadania opiekunki

Podopiecznej należy pomóc przy ubieraniu/rozbieraniu, przy higienie ciała. Raczej stara się myć sama- bardziej asekuracja. Kąpiel raz w tygodniu. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. poprzez pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zakupy. Sklep znajduje się ok 10 minut od domu (piekarnia, mięsny, spożywczy). Prawo jazdy musi być, trzeba z seniorką do przychodni jeździć – manualna skrzynia biegów.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Zmęczony ciągłym załączaniem CV? Zapisz swoje CV i aplikuj szybciej!
Dodano: 08.10.2024, 11:49
ID ogłoszenia: 16304