Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do seniorki z Badenii – Wirtembergii / dla OPIEKUNKI / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 88422 Tiefenbach
Termin: 01.08.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 81 lat, waży 54 kg, mierzy 160 cm. Cierpi na osłabienie starcze, bardzo dużo zapomina. Ma 3 stopień niepełnosprawności. Komunikacja w porządku, słabszy wzrok i słuch ze względu na wiek. Pani korzysta z okularów oraz aparatu słuchowego. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu i stolca, ale asekuracyjnie nosi wkładki. Seniorka porusza się samodzielnie, a na zewnątrz porusza się o rolatorze, chodzimy z nią na spacery. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu – przez podanie ręki. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój. Dostęp do internetu zapewniony. Jest rower.

Zadania opiekunki

Podopiecznej pomaga się przy ubieraniu/rozbieraniu, przy higienie ciała. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie.

Wymagania

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój. Dostęp do internetu zapewniony. Jest rower.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 29.07.2024, 12:34
ID ogłoszenia: 12081