Arkadia Care
Zlecenie na zamianę do towarzyskiego seniora BAWARIA € PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotny senior

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

spokojny senior

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 85049 Ingolstadt
Termin: 27.05.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Pan Herbst ma 85 lat, waży 60 kg wagi, mierzy 160 cm. Ma jedynie lekkie problemy z chodzeniem, stara się samodzielnie poruszać, jednak może potrzebować wsparcia. Jest inkontynentny (nosi pampersy / pieluchomajtki). Pan ma problemy z sercem oraz jest osłabiony ze względu na wiek. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana jak również komunikacja jest w normie. Nie ma specjalistycznej diety, trzeba dbać o regularne posiłki i właściwe nawodnienie. W każdy czwartek przychodzi Pflegedienst. Pan lubi spacery, odwiedzać kawiarnie. Lubi historie oraz politykę, oglądać TV, jest towarzyski i chętnie rozmawia. Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki został przygotowany osobny pokój, jest osobna toaleta i jest dostęp do Internetu.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu / rozbieraniu się oraz utrzymaniu higieny ciała. Należy również zająć się opieką gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.).

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 21.05.2024, 12:08
ID ogłoszenia: 8831