Arkadia Care
Zlecenie na zamianę w Kolonii / dla OPIEKUNKI  / 1700 € + PREMIA

Zlecenie na zamianę w Kolonii / dla OPIEKUNKI / 1700 € + PREMIA

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
samotna seniorka

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Zlecenie na zamianę w Kolonii / 1700 € + PREMIA

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: Kolonia
Termin: 05.09.2024
Znajomość języka: Komunikatywna

zr.png

Szczegóły zlecenia

Pani ma 85 lat waży 51 kg oraz mierzy 158 cm. Seniorka cierpi na COPD (jest to choroba płuc) – ma aparat tlenowy, osłabienie starcze, choroby serca oraz ma stomię. Mowa, wzrok i słuch funkcjonują u niej dobrze. Orientacja czasowo-przestrzenna u Pani zachowana. Seniorka nosi również pampersy. Pani ma cewnik – trzeba pomóc w opróżnieniu.
Seniorka porusza się z pomocą opiekunki, czasem też samodzielnie. Do dyspozycji jest również rolator. Przesypia noce. Należy pomóc seniorce w skorzystaniu z toalety. Rytm dnia jest od 7 do 20.30.
Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w mieście. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój z TV, łazienka jest wspólna. Na miejscu jest dostęp do Internetu.

Zadania opiekunki

Podopieczna wymaga wsparcia przy myciu i pielęgnacji całego ciała oraz lekkiej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu. W domu znajduje się również, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, materac na odleżyny, krzesło toaletowe, lift do wanny. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, a więc: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów. Pani nie ma żadnej diety, ani problemów z jedzeniem. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 min. pieszo.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Dodano: 30.08.2024, 13:11
ID ogłoszenia: 13608