Arkadia Care
Zlecenie do seniorki z okolic Frankfurtu / prywatna łazienka dla Opiekunki  / 1700 € + PREMIE

Zlecenie do seniorki z okolic Frankfurtu / prywatna łazienka dla Opiekunki / 1700 € + PREMIE

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Płeć opiekuna
dla kobiety
Liczba podopiecznych
seniorka + zdrowy mąż

Opis

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

sprawdzona oferta

Wynagrodzenie: 1700
Miejscowość: 57462 Olpe
Termin: 15.05.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 70 lat, waży 68 kg, mierzy 170 cm wzrostu. Seniorka cierpi na osłabienie starcze, nietrzymanie moczu – asekuracyjnie nosi wkładki. Seniorka przeszła poważny wylew i przez to lewa strona jej ciała jest sparaliżowana. Ma też problemy z mową. Słuch i wzrok w porządku. Orientacja czasowo-przestrzenna zachowana. Seniorka porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, jest w stanie przejść parę kroków z pomocą opiekunki.

Zadania opiekunki

Podopiecznej pomaga się przy ubieraniu/rozbieraniu, przy higienie ciała. Nie ma żadnej diety, trzeba pani pokroić jedzenie na mniejsze kawałki. Prowadzi się także gospodarstwo domowe, m.in. pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zakupy. Do sklepu ok. 15 minut na piechotę.

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00
kom. 532 003 165
mail: rekrutacja@arkadiacare.pl
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Zmęczony ciągłym załączaniem CV? Zapisz swoje CV i aplikuj szybciej!
Dodano: 26.04.2024, 12:44
ID ogłoszenia: 7838